TÜRKÇE ENGLISH  
MER-PA Mermer'e Hoş geldiniz
Bugün;
MER-PA ÜRETİM
            Ana Sayfa
Hakkımızda
Üretim
 

Üretimde Dünya Standardı
Merpa üretim çalışmalarını Isparta Organize Sanayi Bölgesinde kurulu tesislerinde ve Isparta Organize Sanayi bölgesinde kurulu olan Maden Ocağı tesisleriyle gerçekleştirmektedir.

Merpa'nın yenilikçi yaklaşımı, kaliteye verdiği önem ve üretimde insan sağlığına saygılı hammadde kullanımına gösterdiği özenle sektörünün önder kuruluşlarındandır. Ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamayı hedefleyen Merpa’nın makine parkında dünyanın en büyük Maden Ocağı kuruluşlarının tercih ettiği özel makineler bulunmaktadır. Isparta Organize Sanayi Bölgesinde kapalı alan üzerinde kurulu entegre Maden Ocaklarımızda, konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosuyla teknolojik yenilikleri sürekli takip eden ,dünya standartlarında ekipmana sahip bir üretim üssüdür.

Kaliteli Ürün İçin Kaliteli Hammadde...
Tesislerimizde ham maddenin çıkarılma işlemi, son teknolojiye sahip makinelerimizde yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü modern makinelerle, dünya standartlarına uygun en kaliteli ürünler her ebatta ve çeşitte üretilmektedir.

© 2012 MER-PA Madencilik Ziraat İnşaat San. Tic. ve Ltd. Şti. | Tel . +90(246) 224 15 08
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapım:Delta Technologies