TÜRKÇE ENGLISH  
MER-PA Mermer'e Hoş geldiniz
Bugün;
MER-PA KURUMSAL
            Ana Sayfa
Hakkımızda // About MER-PA
Üretim
 

Ticaret hayatına başladığımız 1980’li yıllardan bu güne bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı sorumluluk olarak benimseyen ve çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, gücüne, desteğine ve tecrübesine inanarak ulaştığı konumdan daha da ileriye gitmeyi kendisine ilke edinen Mer-Pa Madencilik Ziraat İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Granit & Mermer ve İnşaat sektörlerinde hizmet vermek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Mer-Pa Madencilik Ziraat İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal ettiği Granit çeşitleriyle satış depomuzda hizmet vermektedir.

Ayrıca şirketimizin Isparta bölgesinde 3 ayrı yerde Açık Bej Ocağında çalışmaları devam etmekte olup; blok mermer üretimimizi stratejik ortaklarımızla beraber dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç ederek yatırım yapan, istihdam yaratan, üreten, kaliteli üretimle rekabet şansını koruyarak büyümeyi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı benimsemiştir.

About MER- PA

MER-PA MADENCİLİK ZİRAAT İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. was established in 1980. The goal of our company is making our customer satisfaction with high quality material and service.

Mer-Pa Granite has already proved itself with over 30 years experience and co-operations with the international companies all around the world.Our company has a wide range of granites and marbles to answer the different consumer's requirements.

Italy, Spain, China, India, Brazil and the products imported from various countries especially to trust. Without pay from the quality of the sector's demands for quality service to its customers with its own brand will continue to offer.
 

© 2012 MER-PA Madencilik Ziraat İnşaat San. Tic. ve Ltd. Şti. | Tel . +90(246) 224 15 08
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapım:Delta Technologies